YAŞLILAR HAFTASI KUTLANDI

24.03.2015 tarihinde Çocuk Yuvası Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünde Yaşlılar Haftası büyük coşkuyla kutlandı. Düzenlenen programa Sayın Valimiz Ali Kolat ve eşi İlksen Kolat Hanımefendi, Garnizon Komutanı Tuğg. Mehmet Kaya'nın eşi Aysel Kaya, Baro Başkanı Yeşim Oktar Varlı, İl Jandarma Komutanı Albay Harun Karabulut,  İl Müdürleri, Yaşlı Hizmet Merkezi Üyelerimiz ve Tüm Emekliler Derneği Üyelerimiz katılmıştır.
İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR yaşlılarımızı hatırlamak ve farkındalık yaratmak için bu programını düzenlendiğini belirterek yaşlılarımıza yönelik hizmetler ve ilimizde yaşlılarımız için yapılacak faaliyetler hakkında bilgi sundu. Zühtü BOZDEMİR yaşlılarımıza sağlıklı ve huzurlu bir ömür dileyerek konuşmasına son verdi. Ardından Tüm Emekliler Derneği Başkanı Bahri KESKİN konuşmasını yaptı. Sayın Valimiz Ali KOLAT Tüm Emekli ve Yaşlılarımıza sahip çıktıklarını ve onlara huzurlu bir ömür dilediğini belirterek günün anlam ve önemine binaen konuşmasını yaptı. Konuşmanın ardından Günışığı Yaşlı Hizmet Merkezi Üyelerinden bir yaşlımız ve Şair Ana, güne anlam katan şiirlerini okudu. Folklor gösterisi ve Ustalar Topluluğu Konseri ile katılımcılar doyasıya eğlendi. Sayın Valimiz Ali KOLAT Gün Işığı Yaşlı Hizmet Merkezine üye olan yaşlılarla birlikte, ustalar topluluğunun söylediği oyun havaları eşliğinde oyun oynayıp yaşlılarımızın çoşkusuna ortak oldu.
Yaşlılar Haftası münasebetiyle düzenlenen programı vesile bilerek tüm yaşlılarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temenni ediyor, tüm yaşlılarımıza en içten saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.


Sonraki Sayfa: BELEDİYE BAŞKANIMIZIN YAŞLI HİZMET MERKEZİMİZİ ZİYARETİ

Önceki Sayfa : YAŞLILARIMIZLA "SON MEKTUP" İSİMLİ FİLM İZLENDİ