ŞEHİT ANNELERİ VE GAZİ EŞLERİNİN ANNELER GÜNÜ KUTLANDI

   05.05.2016 tarihinde saat 10.00’da Anneler Günü etkinliği kapsamında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından İlimiz TÜPRAŞ Sosyal Tesislerinde Şehit anneleri,eşleri ve Gazi eşleri için kahvaltı programı düzenlenmiştir.

   Programa Vali Vekili Abdullah ASLANER’in eşi Aydan ASLANER hanımefendi, Belediye Başkanımızın eşi Hilal SAYGILI, İl Jandarma Komutanı J.Albay İsa ÇAKMAK ve eşi Şermin ÇAKMAK, İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR ve eşi Şirin BOZDEMİR, Şehit anneleri,eşleri ve Gazilerimizin eşleri katılmıştır.

      İl Jandarma Komutanı J.Albay İsa ÇAKMAK ve İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR günün anlam ve önemine istinaden konuşmalarını yapmışlardır. İl Müdürümüz  Zühtü BOZDEMİR  yapmış olduğu konuşmasında, Vali Vekili eşi Aydan ASLANER Hanımefendi ve tüm katılımcılara programa teşriflerinden dolayı teşekkür ederek tüm annelerin anneler gününü kutladı. “Bizleri sonsuz özveri, sadakat ve sevgiyle büyüten, besleyen, ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyeceğimiz annelerimizin sizlerin huzurunda saygıyla selamlıyor ellerinden öpüyorum.” diyerek konuşmasına son verdi. Kahvaltı programı sonrası şehitlerimiz için dualar edilmiştir. Vali Vekili eşi Aydan ASLANER Hanımefendi, Belediye Başkanımızın eşi Hilal SAYGILI, İl Jandarma Komutanı J.Albay İsa ÇAKMAK ın eşi Şermin ÇAKMAK ve  İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR in  eşi Şirin BOZDEMİR tarafından Şehit annelerine ve gazi eşlerine hediyeler verilerek anneler günü kutlanmış, program günün anısına çekilen toplu fotoğraflarla son bulmuştur.Sonraki Sayfa: ENGELLİ KAMU PERSONELİ KURA BAŞVURULARI

Önceki Sayfa : 5395 SAYILI KANUN KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI.