Koruyucu Ailelerimize İftar Programı Düzenlendi.

24/05/2018 tarihinde Valiliğimiz himayesinde  İl Müdürlüğümüzce  koryucu ailelerimiz onuruna iftar yemeği düzenlendi.
 
Özel bir işletmede düzenlenen programa Vali Haktankaçmaz başta olmak üzere, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğg. Selami Arslan,  İl Müdürümüz Hatice Uğurlu,personelimiz ile koruyucu aileler ve çocukları katıldı.
 
İftar Programının açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Uğurlu, " Toplumu güçlü ve güzel kılan güçlü bir aile yapısıdır.Çocuklarımızın sağlıklı gelişebilmesi ve onların güven içinde yaşamaları, geleceğe güvenle bakabilmeleri için bir aile şart. Sizler gönüllerinizi ve evlerinizi bizim çocuklara açarak, geleceğimiz olan çocuklarımıza sahip çıktınız.”dedi..
 
Çocuklara sıcak bir aile ortamı sunan koruyucu aileler ile iftar yemeğinde bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve çocuklara aile şefkati yaşattıkları için ailelere teşekkür eden Vali Haktankaçmaz ise, " Geçen yıla göre bu yıl koruyucu aile olan, örnek  davranış sergileyen ailelerimizin sayısının arttığını memnuniyetle müşahade ettim. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuklarımızın mutluluğu yüzlerinden okunuyor. Özverili davranışınızdan dolayı tebrik ediyorum.”dedi.
 
Vali Haktankaçmaz,iftar programında koruyucu aileler ile sohbet etti, çocuklarla yakından ilgilendi.
Programda dosyasıya eğlenen çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

Sonraki Sayfa: Şehit P.Uzm.Çvş Mehmet Türken Son Yolculuğuna Uğurlandı

Önceki Sayfa : Gören Göz Cihazları Dağıtıldı