Kırıkkale Üniversitesi Çocuk Eğitimi Araştırma Merkezi Etkinlik Programı

 

Çocuk Eğitimi Araştırma Merkezi Etkinlik Programı kapsamında 23/01/2017 tarihinde bağlı kuruluşumuz Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız, İl Müdürümüz Hatice UĞURLU ve Kurum Müdürümüz Lale İZCİ Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Ekrem YILDIZ’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren YILDIZ çocuklarımıza karne hediyelerini takdim etti. Koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımız da YILDIZ’a kendileri için organize edilen bu program adına yaptıkları  puzzle manzara tablosunu hediye etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından  Sayın YILDIZ programın yıl boyunca devam etmesi konusunda gerekli desteği sağlayacağını ifade etti.

1 hafta boyunca Kırıkkale Üniversitesinde  sürecek olan programda, çocuklarımız drama-yaratıcı yazma ,böcekleri tanıma günlük hayatta deney yapma, tırmanmayı öğrenme vb etkinliklerle sömestr tatillerini verimli ve farklı bir deneyimle geçirecekler.

 


Sonraki Sayfa: İl Müftülüğü İle 2017 Yılı Ortak Program Planlaması Yapıldı

Önceki Sayfa : Müdürlüğümüze Bağlı Faaliyet Gösteren Kreş ve Gündüz Bakımevi Temsilcileri İle Tanışma Toplantısı Gerçekleştirildi.