Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.
 
14/12/2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda Vali Yardımcısı Sait ÖZKLILINÇ başkalığında “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon,  İzleme ve Değerlendirme Komisyonu toplantısı gerçekleşti.
Toplantıda, Müdürlüğümüzce 13-14 Kasım 2017 tarihlerinde Teknik Kurul Üyesi olarak belirlenen personelin katılımı ile gerçekleştirilen Çalıştay sonucunda hazırlanan 2018-2020 yıllarını kapsayan  “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Taslak İl Eylem Planı” ve bu plan doğrultusunda 2018 yılında yapılacak çalışmalara ilişkin hazırlanan 2018 Yılı Faaliyet Planı” değerlendirildi. Ayrıca kadına yönelik şiddetle mücadelede son durum ele alındı.
 
Vali Yardımcısı Sait ÖZKILINÇ başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Halil DANACI, İl Jandarma Komutanı J.Alb. İbrahim Ayhan VURAL, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet ÖZTÜRK, İl Müdürümüz Hatice UĞURLU, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, İl Sağlık Müdürü DR. Ender Feramiş GÜNGÜNEŞ, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Berrin CEBECİ, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat KILIÇ, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Arif AY, Denetimli Serbestlik Müdürü Ali VARIŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yasin ÖZDEMİR, İl Müftüsü Şahin YILDIRIM ve İlimiz Kadın Dayanışma ve Destekleme Derneği temsilcileri katıldı.
 
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu toplantısı, görüş ve önerilerin paylaşımıyla sona erdi.

 


Sonraki Sayfa: Korunma ve Bakım Altında Bulunan Çocuklarımıza Fotoğrafçılık Eğitimi

Önceki Sayfa : 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu İl Koordinasyon Toplantısı Vali Yardımcısı Sait ÖZKILINÇ Başkanlığında Gerçekleşti.