Çocuklarımız, Kara Kuvvetleri Komutanlığının Kuruluşunun 2226'ncı Yıl Dönümü Törenine Katıldı

28/06/2017 tarihinde Mühimmat ve Garnizon Komutanlığınca Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın 2226’ncı yıl dönemi nedeniyle düzenlenen törene İl Müdürümüz Hatice UĞURLU, İl Müdür Yardımcımız Ataman SÜMER, Kuruluş Müdürlerimiz Kuruluşlarımızda korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız katıldı.

Tören öncesinde korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımız ikramlarla karşılandı, Vatani görevini yapmakta olan askerlerimizle futbol maçı yaptı. Eğlenceli dakikalar geçiren çocuklarımız maçın galibiyetini doyasıya kutladı. Galibiyet hediyesi olarak Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral  Selami ARSLAN tarafından kendilerine kupa hediye edildi.

Maçın sonrasında Kara ,Deniz, Hava Kuvvetlerinin tanıtımını yapan kısa film çocuklarımıza izletildi. Vatani görevini yapan askerlerimizle öğle yemeği yiyen çocuklarımız, askeri alanı gezdi, fidanları toprakla buluşturdu, birlik beraberliğin, vatan sevgisinin önemi hoş sohbet eşliğinde çocuklarımıza bir kez daha aşılandı.

Akabinde kendi yaptıkları puzzle Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami ARSLAN’ a hediye eden çocuklarımız ilgileri için kendilerine  teşekkür etti. Ayrıca Sayın Valimiz HAKTANKAÇMAZ ve Tuğgeneral ARSLAN tarafından çocuklarımıza bilgisayar hediye edildi.
 
Davetleri ve çocuklarımıza gösterdikleri ilgi için Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami ASLAN’a Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.
 


Sonraki Sayfa: Koruma ve Bakım Altında Bulunan Çocuklarımız ve Engellilerimizle Bayramlaşma

Önceki Sayfa : Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Personeli Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.