Aile Haftası Coşkuyla Kutlandı

  20 Mayıs 2016 tarihinde Keskin Hacı Taşan Kültür Merkezi ve bağlı kuruluşumuz Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda Aile Haftası kutlandı.

  Keskin Hacı Taşan Kültür Merkezindeki program, İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR ve eşi Şirin BOZDEMİR , Keskin kaymakam Vekili  Ayhan ABATAY, Keskin Belediye Başkanı Dede YILDIRIM, Kuruluş Müdürleri ve kurumumuzda hizmet veren bakıcı annelerin katılımıyla gerçekleşti. İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR günün anlam ve önemine binaen konuşma yaptı. Konuşmasında; ‘ Yaptığınız iş kutsal olup bakıma muhtaç çocuklarımız, engellilerimiz, yaşlılarımız ve kadınlarımıza hizmet vererek yüzlerini güldürüyorsunuz. Meşakkatli bir iş yaptığınızı bilmekteyim. İş yoğunluğunuzdan kaynaklanan yorgunluğunuzu hafifletebilmek için bugün burada bu programı düzenledik. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak biz büyük bir aileyiz sizlerde bu ailenin emektar annelerisiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.’ dedi. 13.00 da başlayan program yapılan ikramlarla son buldu.

  Yine aynı günün akşamı saat 18.00 da Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR, eşi Şirin BOZDEMİR, Kuruluş Müdürleri ve korunma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın katılımıyla Aile Haftası kutlamaları devam etti. Kutlama 3-6 yaş çocuklarımızın gösterileri ile başlayarak yapılan ikramlarla son buldu.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Zühtü BOZDEMİR'in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

Önceki Sayfa : ÇANAKKALE GEZİSİ