5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildii

5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu Kapsamında İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN başkanlığında Valilik toplantı Salonunda gerçekleşti.
 

Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN başkanlığında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Harun ULUSOY,İl Emniyet Müdürü Mahmut ÇORUMLU,İl Müdür Vekilimiz Yakup YEŞİLIRMAK,İl Sağlık Müdürü Dr. Ender Feramiş GÜNGÜNEŞ, İl Müftüsü Şahin YILDIRIM, Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Arif AY, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rıfat ÜNLÜ, Denetimli Serbestlik Müdürü Ali VARIŞ ve meslek elemanlarımız katıldı.

Meslek elemanımızca, 5395 sayılı Çocuk Koruma Kanunu hakkında sunum yapılarak bu kanun kapsamında yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verildi. Koruyucu ve Destekleyici Tedbir Kararları tek tek açıklanarak istatistiki veriler sunuldu. Mesleki kurslar hakkında bilgi verildi. Güncel vakalar hakkında il koordinasyon üyeleri tartışarak bu vakalar hakkında neler yapılabileceği hakkında kararlar alındı. Toplantı görüş ve önerilerin alınmasıyla sona erdi.


Sonraki Sayfa: İlçe Jandarma Komutanlığında AEP Kapsamında Evlilik Öncesi Eğitim Verildi

Önceki Sayfa : Koruma ve Bakım Altında Bulunan Engellilerimiz Sporda