15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Şehit Yakınları ,Gaziler ve Aileleri Onuruna Verilen Yemek Programı İle Devam Etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde 81 ilimizde olduğu gibi İl Müdürlüğümüz tarafından da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü  Anma Etkinlikleri 11 Temmuz 2017 tarihinde Şehitlik ziyareti ile başladı.

14 Temmuz 2017 tarihinde Polis Evinde Müdürlüğümüzce Şehit Yakınları, gaziler ve aileleri onuruna yemek programı organize edildi. Vali Haktankaçmaz,Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami ARSLAN, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğur KÖKER ,Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ekrem YILDIZ Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Mahmut ÇORUMLU, İl Müdürümüz Hatice UĞURLU, İl Protokolü, davetliler ve şehit aileleri katıldı.

Kur-an tilaveti ile başlayan program İl Müdürümüz Hatice UĞURLU’nun konuşmaları ile devam etti. Akabinde Sayın Valimiz M.İlker HAKTANKAÇMAZ günün anlam ve önemine binaen konuşmalarını yaptı.

Program okunan Kur’an-ı Kerim ve dua ile sona erdi.
 


Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ KAHRAMANLARI UNUTULMADI

Önceki Sayfa : 15 Temmuz Darbe Girişimi Yıl Dönümünde, Şehitlerimiz ve Demokrasi için Nöbet Tuttuk